Het Steunpunt Leerrecht Leerplichtbegeleiding is een organisatie die is gegroeid uit de drie Gentse CLB’s.

Wij doen aan individuele trajectbegeleiding vanuit een neutrale, netoverschrijdende en multidisciplinaire visie.

We werken preventief (maar gaan verder waar anderen stoppen) om ongekwalificeerde uitstroom te vermijden en zo ieders kansen te bevorderen.
 
We gaan op zoek naar zorg op maat voor de leerlingen en vertrekken hierbij steeds vanuit individuele noden : met respect en aandacht voor het welbevinden van de jongere, we volgen zoveel mogelijk het tempo van de cliënt en zetten in op de vertrouwensband

Aantal medew. voor Steunpunt Leerrecht- & Leerplicht: 7

Projectverantwoordelijken:
Vera Van Heule, Belkacem Aggoune
Medewerker Telefoon E-mail
Hilya Haspeslagh [Eerst aanmelden a.u.b.]Gebruik contactformulier
Elke Delbeke 0493 96 70 41 elke.delbeke [at] topuntgent.be
Malika Oulad Chaara 0493 96 70 46 malika.ouladchaara [at] topuntgent.be
Sara Willems 0493 96 70 40 sara.willems [at] topuntgent.be
Simon Plets 0493 96 70 45 simon.plets [at] topuntgent.be
Annick Delnoy 0493 96 70 44 annick.delnoy [at] topuntgent.be
Elke Heerman 0493 96 70 43 elke.heerman [at] topuntgent.be

 top